...

برای دانلود بیمه نامه می توانید فایل زیر را دانلود کنید.
دانلود بیمه نامه  
برای اطلاع از مدارک تخصصی مورد نیاز جهت پرداخت مستقیم هزینه های درمان بیمه شدگان بیمه تکمیلی نیز می توانید فایل زیر را دانلود کنید.
دانلود لیست مدارک  

...

بیمه نامه اتومبیل

بیمه اتومبیل، جبران کننده خسارت‌های ناشی از حوادث رانندگی ازجمله : تصادف، آتش سوزی و سرقت به اتومبیل بیمه شده، سرنشینان و اشخاص ثالث می‌باشد بر اساس قانون کلیه دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی موظفند، مسئولیت خود را در قبال اشخاص ثالث بیمه نمایند لذا بیمه نامه شخص ثالث به منظور حمایت از زیان دیدگان ناشی از حوادث رانندگی اجباری اعلام شده است و توصیه می‌گردد دارندگان وسایل نقلیه تقاضای خرید بیمه نامه با تعهدات جانی مناسب و کافی خریداری نمایند . که این بیمه نامه دو نوع خسارت وارده را جبران می‌نماید .

(بیمه نامه شخص ثالث )

۱ - خسارت‌های مالی : شامل کلیه خسارت‌هایی مالی می‌باشد که از محل مسئولیت راننده در حوادث رانندگی، متوجه اشخاص ثالث می‌گردد مانند خسارت وارده به اشخاص ثالث ناشی از تصادف، سقوط، آتش سوزی یا انفجار وسیله نقلیه .

۲ - خسارت‌های جانی : کلیه خسارت‌ها و غرامت‌های جانی شامل : فوت، نقص عضو، از کارافتادگی جزئی و دائم و همچنین هزینه‌های پزشکی که در اثر حادثه رانندگی ایجاد می‌گردد و با توجه به آرای صادره توسط محاکم قضائی از محل بیمه نامه جبران می‌گردد .

(بیمه نامه بدنه )

بیمه بدنه اتومبیل برخلاف بیمه ثالث اختیاری است و شامل وسیله نقلیه می‌باشد که بیمه‌گذار می‌تواند با پرداخت مبلغ مشخصی به عنوان حق بیمه وسیله نقلیه خود را در قبال خطراتی که ممکن است برای خودرو بوجود آید بیمه نماید و خطرات تحت پوشش بیمه بدنه به دو دسته خطرات اصلی و فرعی تقسیم می‌گردد .

۱ - خطرات اصلی – سرقت کلی اتومبیل، خساراتی که در حین نجات و انتقال رخ می‌دهد، آتش سوزی، انفجار، صاعقه

۲ - خطرات اضافی – بیمه‌گذار می‌تواند با پرداخت حق بیمه بیشتر از پوشش‌های اضافی برخوردار گردد شامل : شکست شیشه، نوسانات بازار، هزینه توقف خودرو در زمان حادثه، پوشش حذف فرانشیز، پاشیدن رنگ و اسید، پرداخت هزینه ایاب و ذهاب، سرقت لوازم و قطعات خودرو، جبران خسارت در زمان وقوع سیل، زلزله و فوران آتشفشان، پوشش حذف استهلاک، خسارت وارده بر بدنه خودرو کشیدن میخ یا اشیای نوک تیز، خسارت ناشی از کاهش قیمت خودرو، خسارت وارد شده به وسیله نقلیه خارج از مرزهای کشور، خسارت‌های وارد شده به وسیله نقلیه در زمان آزمایش سرعت یا حمل موارد منجره

 

اقدامات اداره کل امور رفاهی در خصوص هماهنگی بعمل‌آمده بابت بیمه اتومبیل (ثالث و بدنه )

با توجه به هماهنگی بعمل‌آمده با بیمه ایران جهت صدور بیمه نامه اتومبیل (ثالث و بدنه )، با هدف افزایش رضایتمندی همکاران؛ تمامی کارکنان دانشگاه خلیج فارس می توانند با دریافت معرفی نامه از امور اداری و مراجعه به نماینده بیمه ایران مستقر در دانشگاه، اتومبیل خود را با شرایط زیر بیمه نمایند .

۱ - صدور بیمه نامه‌های شخص ثالث خودروهای سازمانی و کارکنان با 30 درصد نقد و الباقی طی 5 قسط متوالی و ماهانه

۲ - صدور بیمه نامه‌های بدنه خودروهای سازمانی و کارکنان با 20 درصد نقد و الباقی طی هشت قسط متوالی و ماهانه (10 درصد تخفیف بیمه نامه بدنه ویژه افراد هیأت علمی )

مدارک لازم جهت صدور بیمه نامه :

۱ - ارائه اصل و یا المثنی بیمه نامه سال گذشته .

۲ – رونوشت کارت ملی متقاضی .

۳ - رونوشت دو طرف کارت یا سند خودروی متقاضی .

۴ - تصویر کارت پرسنلی .

۵ - بازدید خودروهای مورد بیمه در زمان تمدید و صدور بیمه نامه بدنه ضروری می‌باشد .

*قابل توجه * در صورت گذشتن از تاریخ سررسید و عدم تسویه اقساط، مابقی اقساط بصورت یکجا از حقوق کارمندان کم می شود .

 ضمنا برای رفاه بیشتر همکاران گرامی، امکان کارشناسی بدنه خودرو توسط نماینده شرکت بیمه ایران در داخل دانشگاه فراهم شده است .  همچنین صدور بیمه نامه همکاران در روزهای حضور نماینده بیمه در دانشگاه (یکشنبه و سه شنبه ) به صورت حضوری در محل دانشگاه صورت می گیرد . در سایر روزهای هفته و ساعات غیراداری، همکاران گرامی می توانند با تماس با نماینده محترم شرکت بیمه ایران و ارسال تصویر کارت شناسایی خودرو، تصویر بیمه نامه قبلی، معرفی نامه از امور اداری دانشگاه (در صورت پرداخت حق بیمه به صورت اقساط ) از طریق واتساپ به شماره زیر نسبت به صدور بیمه نامه خود اقدام نمایند . قابل توجه اینکه مجوز مبنی بر تسهیلات فوق، از طرف دفتر مرکزی  بیمه ایران تنها برای نمایندگی با کد 36387 مستقر در دانشگاه صادر شده است .

شماره تماس و اتساپ نمایندگی بیمه ایران مستقر در دانشگاه : 09174476914


 

این بخش هنوز تکمیل نشده است.

...

با توجه به تفاهم نامه منعقد شده مابین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و شرکت بیمه خاورمیانه در رابطه با طرح بیمه مستمری و بازنشستگی تکمیلی کارکنان دانشگاه و اعضای خانواده آنها، متقاضیان می توانند از مزایای طرح بیمه مستمری و بازنشستگی تکمیلی برخوردار گردند.
دانلود بیمه نامه  

این بخش هنوز تکمیل نشده است.

این بخش هنوز تکمیل نشده است.

این بخش هنوز تکمیل نشده است.

این بخش هنوز تکمیل نشده است.